NOWOŚCI
Nissan
Nissan
Mad Mobil
ENIGMA - nowa wersja specjalna Nissana JUKE

Połączenie elegancji, wyrazistej stylistyki i zaawansowanego pokładowego systemu multimedialnego - to właśnie wyróżnia nową wersję specjalną Nissana JUKE ENIGMA.

Przykuwający uwagę design
W nowej limitowanej edycji, dobrze znanego wszystkim modelu, znajdziemy perfekcyjnie dopracowane i podkreślone charakterystyczne detale Nissana. Dzięki temu samochód wyróżnia się na drodze swoimi sportowymi liniami, staje się bardziej smukły i dynamiczny. Ciemna, futurystyczna stylistyka wersji ENIGMA została idealnie dopełniona przez dwukolorowe nadwozie z karoserią w szarym odcieniu, czarnym dachem oraz spersonalizowanymi akcentami. Przyciągające wzrok elementy to przede wszystkim oryginalne wzory graficzne, emblemat na tylnym słupku, opadająca linia dachu, a także 19-calowe obręcze kół ze wzorem Akari (co znaczy po japońsku „lekki”) o głębokiej czarnej barwie.

Nie tylko moc, ale również wygoda
JUKE ENIGMA cieszy nie tylko oczy, zachwyca również komfortowym i ergonomicznym wnętrzem. Wykorzystane wysokiej jakości tkaniny, w sportowych fotelach, oraz ich odpowiednio zaprojektowana konstrukcja pozwalają zrelaksować się podczas jazdy, jednocześnie zachowując czujność i bezpieczeństwo na drodze. W tym ostatnim pomoże również kierowcy szereg zaawansowanych technologii, które zapewnią spokój ducha wszystkim pasażerom. W chłodniejsze dni z pewnością każdy doceni także podgrzewane fotele i podgrzewaną przednią szybę.

Bogata gama futurystycznych rozwiązań
W Nissanie JUKE ENIGMA dostęp do nowoczesnych technologii jest na wyciągnięcie ręki. Dosłownie, bowiem pokładowy system multimedialny NissanConnect umożliwia użytkownikom inteligentne powiadomienia, a także funkcje łączności za pośrednictwem smartfona. Wystarczy pobrać aplikację NissanConnect Services i w prosty sposób zintegrować urządzenia. Dzięki temu możemy w każdej chwili sprawdzić co dzieje się z naszym samochodem w danym momencie, jak również w bezpieczny sposób używać smartfona podczas jazdy.
Ta limitowana wersja specjalna jako pierwszy model Nissana w Europie została wyposażona w system kompatybilny z asystentem głosowym Alexa i funkcją Nissan Skill. Wystarczy aktywować i sparować konta, aby móc dodać samochód do swojego domowego urządzenia Alexa i monitorować pojazd za pomocą spersonalizowanych poleceń.

Dostępność
Liczba samochodów jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z podjęciem decyzji. Specjalną wersję Nissana JUKE ENIGMA można zobaczyć w naszych salonach w Rybniku i w Gliwicach. O szczegóły oferty należy pytać handlowców. Zapraszamy!

NEWS

Nissan przedstawia nowy model - Townstar

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, Nissan po raz kolejny zmienia zasady gry na rynku kompaktowych lekkich samochodów użytkowych (LCV) nowej generacji. Tym samym nowy Towns ....

NEWS

Nowy Nissan Qashqai Premiere Edition

Wszystkich zainteresowanych specjalną wersją nowego modelu Qashqai Premiere Edition zapraszamy do składania zamówień

NEWS

Nowy Nissan Qashqai – Premiera


• Ze sprzedażą w Europie na poziomie 3 mln sztuk, Qashqai jest wciąż uznawany przez klientów za punkt odniesienia w swoim segmencie
• Zastosowanie nowej ....

NEWS

Zostaw swoje auto w rozliczeniu

Mechanizm pozostawienia swojego starego samochodu w rozliczeniu podczas zakupu nowego zyskuje na popularności, jednak wciąż nie wszyscy wiedzą o takiej możliwości lub nie zdają sob ....POLECAMY:
MAD MOBIL RYBNIK

44-270 RYBNIK
ul. WODZISŁAWSKA 243
tel: (32) 42 12 525

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 6.00 - 21.00
So: 6.00 - 14.00

MAD MOBIL GLIWICE

44-151 GLIWICE
ul. DASZYŃSKIEGO 277
tel: (32) 33 69 000

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 8.00 - 18.00
So: 7.00 - 15.00