NOWOŚCI
Nissan
Nissan
Mad Mobil
ENIGMA - nowa wersja specjalna Nissana JUKE

Połączenie elegancji, wyrazistej stylistyki i zaawansowanego pokładowego systemu multimedialnego - to właśnie wyróżnia nową wersję specjalną Nissana JUKE ENIGMA.

Przykuwający uwagę design
W nowej limitowanej edycji, dobrze znanego wszystkim modelu, znajdziemy perfekcyjnie dopracowane i podkreślone charakterystyczne detale Nissana. Dzięki temu samochód wyróżnia się na drodze swoimi sportowymi liniami, staje się bardziej smukły i dynamiczny. Ciemna, futurystyczna stylistyka wersji ENIGMA została idealnie dopełniona przez dwukolorowe nadwozie z karoserią w szarym odcieniu, czarnym dachem oraz spersonalizowanymi akcentami. Przyciągające wzrok elementy to przede wszystkim oryginalne wzory graficzne, emblemat na tylnym słupku, opadająca linia dachu, a także 19-calowe obręcze kół ze wzorem Akari (co znaczy po japońsku „lekki”) o głębokiej czarnej barwie.

Nie tylko moc, ale również wygoda
JUKE ENIGMA cieszy nie tylko oczy, zachwyca również komfortowym i ergonomicznym wnętrzem. Wykorzystane wysokiej jakości tkaniny, w sportowych fotelach, oraz ich odpowiednio zaprojektowana konstrukcja pozwalają zrelaksować się podczas jazdy, jednocześnie zachowując czujność i bezpieczeństwo na drodze. W tym ostatnim pomoże również kierowcy szereg zaawansowanych technologii, które zapewnią spokój ducha wszystkim pasażerom. W chłodniejsze dni z pewnością każdy doceni także podgrzewane fotele i podgrzewaną przednią szybę.

Bogata gama futurystycznych rozwiązań
W Nissanie JUKE ENIGMA dostęp do nowoczesnych technologii jest na wyciągnięcie ręki. Dosłownie, bowiem pokładowy system multimedialny NissanConnect umożliwia użytkownikom inteligentne powiadomienia, a także funkcje łączności za pośrednictwem smartfona. Wystarczy pobrać aplikację NissanConnect Services i w prosty sposób zintegrować urządzenia. Dzięki temu możemy w każdej chwili sprawdzić co dzieje się z naszym samochodem w danym momencie, jak również w bezpieczny sposób używać smartfona podczas jazdy.
Ta limitowana wersja specjalna jako pierwszy model Nissana w Europie została wyposażona w system kompatybilny z asystentem głosowym Alexa i funkcją Nissan Skill. Wystarczy aktywować i sparować konta, aby móc dodać samochód do swojego domowego urządzenia Alexa i monitorować pojazd za pomocą spersonalizowanych poleceń.

Dostępność
Liczba samochodów jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z podjęciem decyzji. Specjalną wersję Nissana JUKE ENIGMA można zobaczyć w naszych salonach w Rybniku i w Gliwicach. O szczegóły oferty należy pytać handlowców. Zapraszamy!

NEWS

Euro NCAP 2021 Najlepszy w kategorii

PARYŻ, Francja – Miesiąc po zdobyciu 5 gwiazdek w testach Euro NCAP, nowy Nissan Qashqai otrzymuje nagrodę Best in Class 2021 w kategorii małych samochodów terenowych. Tytuł ....

NEWS

Nowy Nissan Qashqai – Premiera

• Ze sprzedażą w Europie na poziomie 3 mln sztuk, Qashqai jest wciąż uznawany przez klientów za punkt odniesienia w swoim segmencie
• Zastosowanie nowej płyt ....

NEWS

Zostaw swoje auto w rozliczeniu

Mechanizm pozostawienia swojego starego samochodu w rozliczeniu podczas zakupu nowego zyskuje na popularności, jednak wciąż nie wszyscy wiedzą o takiej możliwości lub nie zdają sob ....POLECAMY:
MAD MOBIL RYBNIK

44-270 RYBNIK
ul. WODZISŁAWSKA 243
tel: (32) 42 12 525

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 6.00 - 21.00
So: 6.00 - 14.00

MAD MOBIL GLIWICE

44-151 GLIWICE
ul. DASZYŃSKIEGO 277
tel: (32) 33 69 000

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 8.00 - 18.00
So: 7.00 - 15.00