NOWOŚCI
Nissan
Mad Mobil
Nissan Micra

Nissan Micra, dzięki odważnej stylistyce, nowoczesnemu wnętrzu wykończonemu materiałami wysokiej jakości, licznym innowacyjnym technologiom oraz wyjątkowym parametrom jezdnym, jest ciekawą propozycją dla miłośników indywidualnego stylu. Piąta, rewolucyjna generacja modelu, zadebiutowała na rynku dwa lata temu i od razu przypadła do gustu kierowcom.

Dynamiczna, wyrazista linia nadwozia, nowoczesne wnętrze i zaawansowane technologie wspomagające kierowcę stały się wizytówką Nissana Micra i wyróżniły go na tle konkurencji. Klienci docenili bogate wyposażenie samochodu, a w szczególności technologie inteligentnej mobilności Nissana, takie jak system interwencji przy niezamierzonym opuszczeniu pasa ruchu czy system hamowania awaryjnego z funkcją rozpoznawania pieszych.

Japoński producent rozszerzył niedawno ofertę Nissana Micra o nowe silniki. Model dostępny jest teraz z zupełnie nową jednostką benzynową 1.0 IG-T o mocy 100 KM z przekładnią manualną lub automatyczną Xtronic. Na klientów poszukujących mocniejszej jednostki czeka wersja z silnikiem benzynowym DIG-T o mocy 117 KM ze zmodyfikowanym i obniżonym zawieszeniem oraz bardziej bezpośrednio zestrojonym układem kierowniczym.

Model wyposażony jest obecnie w nowy system multimedialny NissanConnect, który wzmacnia relację między kierowcą a pojazdem. Korzyścią dla klienta jest płynna i intuicyjna integracja smartfona z samochodem, a także możliwość pobierania map i aktualizacji oprogramowania drogą bezprzewodową. Interfejsy Apple CarPlay i Android Auto należą do wyposażenia standardowego wszystkich wersji oprócz podstawowej Visia+.

Dzięki specjalnej ofercie miłośnicy miejskiego hatchbacka Nissana mogą go nabyć za cenę już od 50 290 zł za model w podstawowej wersji Visia+ z silnikiem 1.0 o mocy 71 KM. Usportowiona wersja N-Sport z silnikiem benzynowym DIG-T o mocy 117 KM, to wydatek rzędu 69 520 zł.

Nissan proponuje ponadto wyjątkową propozycję lojalnościową. Dla klientów, którzy posiadają Nissana zakupionego w autoryzowanej sieci w Polsce, firma oferuje 1000 zł rabatu albo pakiet przeglądów na 3 lata (tj. kontrakt serwisowy).

Specjalna oferta cenowa została dodatkowo wzbogacona o atrakcyjne pakiety finansowania zarówno dla klientów indywidualnych (kredyt 50/50, kredyt 3x33% czy Kredyt Select), jak i biznesowych (leasing 103% czy Leasing Select).

Więcej informacji u naszych handlowców. Zapraszamy do salonów Mad Mobil w Rybniku i Gliwicach.

NEWS

Nowy Nissan Juke

Blisko milion sprzedanych egzemplarzy w Europie i sylwetka, obok której nawet dziś, po dziesięciu latach od premiery, nie da się przejść obojętnie. Nissan Juke, twórca segmentu mie ....

NEWS

Nissan X-Trail na każdą drogę

Wasza rodzina to miłośnicy przygód i zdobywcy podmiejskich szlaków oraz bezdroży? Lubicie spontaniczne i te zaplanowane wypady na łono natury? A może codziennie pokonujecie miejską ....

NEWS

Nissan Leaf

JOKOHAMA (Japonia), 6 września 2017 r. — Nissan zaprezentował dziś nowego Nissana LEAF — najnowocześniejszy na świecie samochód elektryczny przeznaczony dla masowego od ....

NEWS

Nissan Micra

Zaprezentowany na Salonie Samochodowym w Paryżu w 2016 roku zupełnie nowy, przełomowy Nissan Micra wyznacza nowe standardy w segmencie B dzięki odważnej stylistyce, nowoczesnemu wn ....POLECAMY:

MAD MOBIL RYBNIK

44-270 RYBNIK
ul. WODZISŁAWSKA 243
tel: (32) 42 12 525

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 7.00 - 20.00
So: 6.00 - 14.00

MAD MOBIL GLIWICE

44-151 GLIWICE
ul. DASZYŃSKIEGO 277
tel: (32) 33 69 000

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 7.00 - 19.00
So: 7.00 - 15.00