NOWOŚCI
Nissan
Mad Mobil
Nowy Nissan Micra

Zaprezentowany na Salonie Samochodowym w Paryżu w 2016 roku zupełnie nowy, przełomowy Nissan Micra wyznacza nowe standardy w segmencie B dzięki odważnej stylistyce, nowoczesnemu wnętrzu wykończonemu materiałami wysokiej jakoœci, licznym innowacyjnym technologiom oraz wyjątkowym parametrom jezdnym. Pierwsze egzemplarze trafiły do polskich klientów w maju, ale już dziœ istnieje możliwoœć złożenia zamówienia na ten model. Cena Nissana Micra w podstawowej wersji to 45 990 zł.

Kluczem do atrakcyjności nowego Nissana Micra jest jego muskularne, wyraziste nadwozie. Współczesne wzornictwo oraz elegancję można znaleŸć także wewnątrz: kabina wyróżnia się wysoką jakością wykończenia w dwóch odcieniach i z wykorzystaniem miękkich w dotyku materiałów. Dzięki doskonałej organizacji przestrzeni pięciodrzwiowe nadwozie oferuje osobom podróżującym na przednich fotelach najwyższy w tej klasie poziom ergonomii, bez uszczerbku dla komfortu podróżowania na tylnej kanapie. Całości dopełnia oferujący sporą ilość miejsca bagażnik.

Nowy Nissan Micra to także pojazd, który doskonale się prowadzi i zapewnia pewną jazdę przy zachowaniu pełnej równowagi pomiędzy zwinnoœciš, dynamikš oraz poczuciem bezpieczeństwa, jakie towarzyszy przewidywalnoœci zachowań samochodu.

Pojazd jest oferowany z manualnš 5-biegowš przekładniš, z trzema jednostkami napędowymi: wolnossšcš benzynowš o pojemnoœci 1,0 l i mocy 73 KM, benzynowš turbodoładowanš 0,9 l o mocy 90 KM oraz 1,5-litrowš Diesla, również o mocy 90 KM.

Gama nowego Nissana Micra składa się z pięciu poziomów wyposażenia: Visia, Visia+, Acenta, N‑Connecta oraz Tekna.

W podstawowej wersji Visia wyposażenie modelu obejmuje między innymi 6 poduszek powietrznych, systemy ABS, ESP i asystenta hamowania, automatyczny hamulec awaryjny, system wspomagania ruszania pod górę, ogranicznik prędkoœci, œwiatła do jazdy dziennej w technologii LED, elektrycznie regulowane szyby przednie i lusterka, komputer pokładowy oraz 15-calowe felgi stalowe z ozdobnymi kołpakami. Ceny modelu w tej wersji rozpoczynajš się od 45 990 zł.

Visia+, której cena z silnikiem 1,0 l 73 KM wynosi 50 490 zł, oferuje ponadto manualnš klimatyzację oraz system audio z dwoma głoœnikami, złšczem USB i Bluetooth.

Wyposażenie poziomu Acenta obejmuje system audio z wyœwietlaczem dotykowym 7”, komputer pokładowy z 5-calowym kolorowym wyœwietlaczem wielofunkcyjnym pomiędzy zegarami, tempomat, klamki zewnętrzne przednie oraz lusterka w kolorze nadwozia, kierunkowskazy w lusterkach w technologii LED, 16-calowe felgi stalowe z ozdobnymi kołpakami oraz liczne elementy dekoracyjne we wnętrzu. Dodatkowo do tej wersji można zamówić pakiet personalizacji nadwozia i wnętrza, wybierajšc jednš z ponad 100 możliwych kombinacji. Podstawowa cena modelu w tej wersji to 52 490 zł.

W wersji N-Connecta, której ceny rozpoczynajš się od 57 990 zł, wyposażenie nowego Nissana Micra poszerzono między innymi o 16” felgi ze stopów metali lekkich, automatycznš klimatyzację, multimedialny system NissanConnect z kolorowym ekranem dotykowym 7", kierownicę pokrytš skórš, przednie lampy przeciwmgłowe, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne oraz przyciemniane tylne szyby.

Najbogatsza wersja Tekna w wyposażeniu standardowym oferuje 17” felgi ze stopów metali lekkich, system inteligentnego kluczyka, zaprojektowany specjalnie do tego modelu system nagłoœnienia BOSE Personal z głoœnikami między innymi w zagłówku fotela kierowcy oraz ułatwiajšcš parkowanie tylnš kamerę oraz czujniki parkowania. Za tak wyposażonego Nissana Micra z benzynowym silnikiem 0,9 l 90 KM trzeba zapłacić 61 990 zł.

Jako lider technologii w swoim segmencie nowy Nissan Micra oferuje w wyposażeniu opcjonalnym kilka systemów wspomagajšcych jazdę, które spotyka się zwykle w droższych modelach. Przykładami mogš być system automatycznego hamowania awaryjnego z funkcjš wykrywania pieszych, system inteligentnej interwencji przy niezamierzonej zmianie pasa ruchu, układ rozpoznawania znaków drogowych, adaptacyjne œwiatła drogowe czy system kamer 360°, który w czasie jazdy ostrzega o obiektach znajdujšcych się w martwym polu, a podczas parkowania informuje o poruszajšcych się obiektach w najbliższym otoczeniu samochodu.

Za dopłatš – w zależnoœci od wersji – można otrzymać także podgrzewane przednie siedzenia, system Stop/Start, przednie œwiatła w technologii Full LED czy skórzanš tapicerkę foteli.

Można już składać zamówienia na nowego Nissana Micra. Zapraszamy do salonów samochodowych Mad Mobil.

NEWS

Zmodernizowany Nissan Juke

Nissan w Genewie 7 marca 2018 r., zapowiedział szereg nowości i zmian stylistycznych w popularnym miejskim crossoverze Juke. Rozwiązania uatrakcyjniające zarówno nadwozie, jak i wn ....

NEWS

Nowy Leaf popularny w Europie

W 2010 roku, gdy na drogach pojawiły się pierwsze egzemplarze modelu LEAF, świat motoryzacji wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj. Inni producenci pojazdów byli sceptycznie nastaw ....

NEWS

Nowy Nissan Leaf

JOKOHAMA (Japonia), 6 września 2017 r. — Nissan zaprezentował dziś nowego Nissana LEAF — najnowocześniejszy na świecie samochód elektryczny przeznaczony dla masowego od ....

NEWS

Nowy Nissan Qashqai

Nissan 7 marca w Genewie zaprezentował nowego crossovera Qashqai, w którym wprowadzono istotne udoskonalenia podkreœlajšce luksusowy charakter pojazdu. Modyfikacje polegały między ....POLECAMY:
MAD MOBIL RYBNIK

44-270 RYBNIK
ul. WODZISŁAWSKA 243
tel: (32) 42 12 525

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 7.00 - 20.00
So: 6.00 - 14.00

MAD MOBIL GLIWICE

44-151 GLIWICE
ul. DASZYŃSKIEGO 277
tel: (32) 33 69 000

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 7.00 - 19.00
So: 7.00 - 15.00