NOWOŚCI
Nissan
Mad Mobil
Nissan Micra

Zaprezentowany na Salonie Samochodowym w Paryżu w 2016 roku zupełnie nowy, przełomowy Nissan Micra wyznacza nowe standardy w segmencie B dzięki odważnej stylistyce, nowoczesnemu wnętrzu wykończonemu materiałami wysokiej jakoœci, licznym innowacyjnym technologiom oraz wyjątkowym parametrom jezdnym. Pierwsze egzemplarze trafiły do polskich klientów w maju, ale już dziœ istnieje możliwoœć złożenia zamówienia na ten model. Cena Nissana Micra w podstawowej wersji to 45 990 zł.

Kluczem do atrakcyjności nowego Nissana Micra jest jego muskularne, wyraziste nadwozie. Współczesne wzornictwo oraz elegancję można znaleŸć także wewnątrz: kabina wyróżnia się wysoką jakością wykończenia w dwóch odcieniach i z wykorzystaniem miękkich w dotyku materiałów. Dzięki doskonałej organizacji przestrzeni pięciodrzwiowe nadwozie oferuje osobom podróżującym na przednich fotelach najwyższy w tej klasie poziom ergonomii, bez uszczerbku dla komfortu podróżowania na tylnej kanapie. Całości dopełnia oferujący sporą ilość miejsca bagażnik.

Nowy Nissan Micra to także pojazd, który doskonale się prowadzi i zapewnia pewną jazdę przy zachowaniu pełnej równowagi pomiędzy zwinnoœciš, dynamikš oraz poczuciem bezpieczeństwa, jakie towarzyszy przewidywalnoœci zachowań samochodu.

Pojazd jest oferowany z manualnš 5-biegowš przekładniš, z trzema jednostkami napędowymi: wolnossšcš benzynowš o pojemnoœci 1,0 l i mocy 73 KM, benzynowš turbodoładowanš 0,9 l o mocy 90 KM oraz 1,5-litrowš Diesla, również o mocy 90 KM.

Gama nowego Nissana Micra składa się z pięciu poziomów wyposażenia: Visia, Visia+, Acenta, N‑Connecta oraz Tekna.

W podstawowej wersji Visia wyposażenie modelu obejmuje między innymi 6 poduszek powietrznych, systemy ABS, ESP i asystenta hamowania, automatyczny hamulec awaryjny, system wspomagania ruszania pod górę, ogranicznik prędkoœci, œwiatła do jazdy dziennej w technologii LED, elektrycznie regulowane szyby przednie i lusterka, komputer pokładowy oraz 15-calowe felgi stalowe z ozdobnymi kołpakami. Ceny modelu w tej wersji rozpoczynajš się od 45 990 zł.

Visia+, której cena z silnikiem 1,0 l 73 KM wynosi 50 490 zł, oferuje ponadto manualnš klimatyzację oraz system audio z dwoma głoœnikami, złšczem USB i Bluetooth.

Wyposażenie poziomu Acenta obejmuje system audio z wyœwietlaczem dotykowym 7”, komputer pokładowy z 5-calowym kolorowym wyœwietlaczem wielofunkcyjnym pomiędzy zegarami, tempomat, klamki zewnętrzne przednie oraz lusterka w kolorze nadwozia, kierunkowskazy w lusterkach w technologii LED, 16-calowe felgi stalowe z ozdobnymi kołpakami oraz liczne elementy dekoracyjne we wnętrzu. Dodatkowo do tej wersji można zamówić pakiet personalizacji nadwozia i wnętrza, wybierajšc jednš z ponad 100 możliwych kombinacji. Podstawowa cena modelu w tej wersji to 52 490 zł.

W wersji N-Connecta, której ceny rozpoczynajš się od 57 990 zł, wyposażenie nowego Nissana Micra poszerzono między innymi o 16” felgi ze stopów metali lekkich, automatycznš klimatyzację, multimedialny system NissanConnect z kolorowym ekranem dotykowym 7", kierownicę pokrytš skórš, przednie lampy przeciwmgłowe, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne oraz przyciemniane tylne szyby.

Najbogatsza wersja Tekna w wyposażeniu standardowym oferuje 17” felgi ze stopów metali lekkich, system inteligentnego kluczyka, zaprojektowany specjalnie do tego modelu system nagłoœnienia BOSE Personal z głoœnikami między innymi w zagłówku fotela kierowcy oraz ułatwiajšcš parkowanie tylnš kamerę oraz czujniki parkowania. Za tak wyposażonego Nissana Micra z benzynowym silnikiem 0,9 l 90 KM trzeba zapłacić 61 990 zł.

Jako lider technologii w swoim segmencie nowy Nissan Micra oferuje w wyposażeniu opcjonalnym kilka systemów wspomagajšcych jazdę, które spotyka się zwykle w droższych modelach. Przykładami mogš być system automatycznego hamowania awaryjnego z funkcjš wykrywania pieszych, system inteligentnej interwencji przy niezamierzonej zmianie pasa ruchu, układ rozpoznawania znaków drogowych, adaptacyjne œwiatła drogowe czy system kamer 360°, który w czasie jazdy ostrzega o obiektach znajdujšcych się w martwym polu, a podczas parkowania informuje o poruszajšcych się obiektach w najbliższym otoczeniu samochodu.

Za dopłatš – w zależnoœci od wersji – można otrzymać także podgrzewane przednie siedzenia, system Stop/Start, przednie œwiatła w technologii Full LED czy skórzanš tapicerkę foteli.

Można już składać zamówienia na nowego Nissana Micra. Zapraszamy do salonów samochodowych Mad Mobil.

NEWS

Zmodernizowany Nissan Juke

Nissan w Genewie 7 marca 2018 r., zapowiedział szereg nowości i zmian stylistycznych w popularnym miejskim crossoverze Juke. Rozwiązania uatrakcyjniające zarówno nadwozie, jak i wn ....

NEWS

Nissan Leaf

JOKOHAMA (Japonia), 6 września 2017 r. — Nissan zaprezentował dziś nowego Nissana LEAF — najnowocześniejszy na świecie samochód elektryczny przeznaczony dla masowego od ....POLECAMY:

MAD MOBIL RYBNIK

44-270 RYBNIK
ul. WODZISŁAWSKA 243
tel: (32) 42 12 525

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 7.00 - 20.00
So: 6.00 - 14.00

MAD MOBIL GLIWICE

44-151 GLIWICE
ul. DASZYŃSKIEGO 277
tel: (32) 33 69 000

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 7.00 - 19.00
So: 7.00 - 15.00