Nissan
Mad Mobil

ELEGANCJA CROSSOVERA I SIŁA SUVA

Czy to crossover? Czy to SUV? Nie, to nowy Nissan X-TRAIL. Łącząc odważną, ekskluzywną oraz aerodynamiczną stylistykę crossoverów z siłą SUV`ów Nissan stworzył model X-TRAIL - zarówno dynamiczny, jak i stylowy. Wyrzeźbione linie, eleganckie opływowe kształty, a do tego szklany dach sprawią, że będziesz podróżował w wielkim stylu, a pasażerów nie ominą żadne piękne widoki.
Światła tylne typu „bumerang”, reflektory przednie typu LED, jak również 19" felgi ze stopów metali lekkich nadają nowemu Nissanowi X-TRAIL jego charakterystyczny wygląd.
GDZIEKOLWIEK JESTEŚ, BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Bądź w kontakcie ze światem! Nowy system NISSANConnect oferuje znakomitą kombinację funkcji audio, nawigacji oraz systemu głośnomówiącego. A dzięki antyodblaskowemu 7-calowemu ekranowi dotykowemu, jest on niesamowicie łatwy w użyciu.

Dzięki aplikacjom takim jak Google Search, Trip Advisor, Facebook, Tune in oraz Twitter będziesz mógł poruszać się po każdym mieście niczym jego mieszkaniec, być na czasie z najnowszymi wiadomościami oraz pozostać w kontakcie z przyjaciółmi. System ten zawiera również funkcje audio i system głośnomówiący Bluetooth®, mapę opartą na karcie SD, integrację liczników, jak również gniazda Aux-in oraz USB.

Dodatkowo, z szerokim zakresem usług Google Points of Interest©, ostrzeżeniami o korkach oraz możliwością bieżącego wytyczania objazdów, informacjami o parkingach, stacjach paliw i pogodzie, nowy X-Trail posiada narzędzia pozwalające cieszyć się nawet z najdłuższej przygody.
SAMOCHÓD, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

Wygodne narzędzia bezpieczeństwa, takie jak informacje o zakrętach, bezpiecznej prędkości, natężeniu ruchu ulicznego oraz ostrzeżenia przed zjechaniem z pasa jezdni sprawiają, że kierowanie jest zupełnie pozbawione jest zmartwień.
Traktując bezpieczeństwo jeszcze poważniej, dzięki technologii NISSAN Safety Shield, nowy NISSAN X-TRAIL pomaga Ci unikać kolizji czołowych, niebezpieczeństw związanych z martwym punktem, zjazdem z pasa ruchu i nie tylko.
Z 5-calowym ekranem TFT przed Tobą, zaawansowany wyświetlacz Drive-Assist rozpoznaje znaki drogowe, podaje szczegóły dotyczące kontroli podwozia oraz funkcji Safety Shield, monitoruje on także ciśnienie kół, dostęp do bezpośredniej nawigacji, połączeń przychodzących oraz o wiele więcej. Przygoda jeszcze nigdy nie była tak blisko.
KONTROLA TO WIĘCEJ NIŻ STAN UMYSŁU

Nowy system ALL MODE 4x4-i zapewnia idealną przyczepność w każdych warunkach. Zmniejsza on podsterowność, a wraz ze wzmocnionym zawieszeniem daje Ci pełną kontrolę.

A więc nie pozwól, aby parkowanie oraz ruszanie na wzniesieniu pokrzyżowały Twoje plany. Z Inteligentnym asystentem parkowania, Twój nowy Nissan X-TRAIL bezpiecznie i pewnie poprowadzi Cię w miejsce parkingowe. Dodatkowo zmierzy on dla Ciebie miejsca do parkowania, byś mógł wygodnie wysiąść i wsiąść do samochodu. System wspomagania ruszania pod górę sprawi również, że Twoje podróże będą bezpieczniejsze, byś mógł skupić się na przygodzie.
KOMFORT JAK W DOMU

Wszechstronność nowego Nissana X-TRAIL nie zna granic. Czy są to 2 dodatkowe siedzenia dla pasażerów z tyłu, czy też wszechstronne przedziały jak oddzielne strefy do przechowywania zarówno mokrego, jak i suchego ładunku, zawsze masz miejsce na przygodę.

Siedzenia ze wsparciem kręgosłupa zainspirowane stanem nieważkości, gwarantują komfort nawet na wyboistych drogach. Dodatkowo, zwiększona przestrzeń na nogi oznacza, że X-TRAIL jest zarówno przestronny, jak i komfortowy.

Tylne drzwi otwierające się niemalże pod kątem 80 stopni znacząco ułatwiają wsiadanie i wysiadanie na tylne siedzenia.


POLECAMY:
MAD MOBIL RYBNIK

44-270 RYBNIK
ul. WODZISŁAWSKA 243
tel: (32) 42 12 525

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 7.00 - 20.00
So: 6.00 - 14.00

MAD MOBIL GLIWICE

44-151 GLIWICE
ul. DASZYŃSKIEGO 277
tel: (32) 33 69 000

GODZINY OTWARCIA
salon:
Pn-Pt: 9.00 - 18.00
So: 9.00 - 15.00
serwis:
Pn-Pt: 7.00 - 19.00
So: 7.00 - 15.00